تاثیرات ماساژ سوئدی بر افسردگی

282
رای نویسنده
5از1
تاثیرات ماساژ سوئدی بر افسردگی | راهای جلوگیری از افسردگی |

کاهش افسردگی و استرس

تسکین استرس یکی از فواید ماساژ سوئدی می‌باشد. یک جلسه ماساژ یک ساعته، می‌تواند استرس را با کاهش ضربان قلب و کاهش میزان انسولین و کلسترول بدن، کاهش دهد.

 

ماساژ ریکلسی هم گردش خون را بهبود می‌بخشد و هم هم منجر به کاهش فشار خون و بهبود عملکرد بدن می‌شود.

وقتی ماهیچه‌ها به آرامی کشیده می‌شوند، اسید لاکتیک از ماهیچه‌ها خارج می‌شود و به بهبود عملکرد سیستم لنفاوی کمک می‌کند.

 

کاهش فشار خون ناشی از ماساژ می‌تواند خطر ابتلا به اضطراب، افسردگی و احساسات خصمانه، کنترل هورمون استرس و کاهش خطر ابتلا به سکته مغزی، حمله قلبی یا نارسایی کلیه را کاهش دهد.

 

استرس می‌تواند باعث درد عضلانی شود، اما ماساژ، عضلات را شل کرده و درد را کاهش می‌دهد. با استفاده از تکنیک‌های ویژه، ماساژدهنده می‌تواند تنش را از عضلات برداشته و انعطاف پذیری آن‌ها را افزایش دهد.

 

 

ماساژ سوئدی و خواص درمانی شگفت انگیز آن

رسیدن  به آرامش و درمان بدن از طریق ماساژ سوئدی، سال‌هاست که اثبات شده. امروزه بسیاری ا مردم برای رسیدن به یک حس فوق العاده ماساژ را امتحان می‌کنند و از نتیجه هم بسیار خوشحال و راضی‌اند.

 

ماساژ درمانی یا ماساژ سوئدی علاوه بر اینکه موجب آرامش سیستم عصبی می‌شود و حس آرامش را افزایش می‌دهد، باعث کاهش اضطراب و تنش در بدن می‌شود که خود روشی برای ازبین‌بردن افسردگی است.

 

ماساژ سوئدی موجب بهبودی گردش خون می‌شود و با افزایش جریان خون غنی از اکسیژن در بدن موجب می‌شود بدن انرژی بیشتری داشته باشد. علاوه بر این، سیستم لنفاوی را که مواد زائد بدن را حمل می‌کند، تحریک می‌کند.

سپاس از تمامی وقتی که برای مطالعه مطالب ما گزاشتید

 

تاثیرات ماساژ سوئدی بر افسردگی | راهای جلوگیری از افسردگی |

آموزش ماساژ سوئدی,انواع ماساژ سوئدی, جنبش سوئدی درمان,شرایط ماساژ درمانی,عوارض ماساژ سوئدی,فلسفه ماساژ سوئدی,فیزیولوژی,ژیمناستیک,کاهش افسردگی ماساژ سوئدی,ماساژ سوئدی مختلف

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *