آیا ماساژ تایلندی دردناک است؟

372
رای نویسنده
5از1
آیا ماساژ تایلندی دردناک است؟ | انواع ماساژ تایلندی | شرایط قبل و بعد ماساژ تایلندی

آیا ماساژ تایلندی دردناک می­ باشد؟

 

ماساژ تایلندی پرنیرو و فشار می ­­باشد.برخلاف بسیاری از روش­ های کلاسیک ماساژ، ماساژ تایلندی در اغلب موارد دردناک در نظر گرفته می­ شود، ولی ماساژ دهنده ­های دارای گواهینامه که دوره ­های لازم را گذراندند می ­توانند با توجه به بازخورد شما میزان فشار و کشش را تنظیم کنند.به کار بردن فشار برای چسبندگی فیبرهای عضلانی نازک (که تحت عنوان گره ­های عضلانی نامیده می ­شوند) می ­تواند منجر به آسیب شود ولی مابین انواع ناراحتی و درد به دلیل فشار و کشش بیش از حد و نامناسب تفاوت وجود دارد.

 

پیش از مراجعه به چه چیزهایی باید توجه داشته باشید.

معمولاً از شما خواسته می­ شود تا یک لباس راحت را به تن داشته باشید و یا با خود به همراه بیاورید.یک ماساژ تایلندی به طور معمول بین ۶۰ دقیقه تا ۲ ساعت به طول می انجامد.

 

پیشنهاد ویژه ما : ماساژ شیاتسو

رزرو ماساژ تایلندی : ماساژ تایلندی

شاید شما هم دوست داشته باشید : اثرات ماساژ تایلندی در ورزش

 

پس از ماساژ وعده غذایی سنگینی را میل نکنید.

اگر برای اولین بار است که به کلینیک یا مرکز ماساژ مراجعه می­ کنید، برای تکمیل فرم­ های مربوطه و نیز تعویض لباس ۱۰ دقیقه زودتر از قرار ملاقات در محل حضور داشته باشید. برای تعویض لباس حضور ۵ دقیقه قبل از قرار ملاقات مناسب می ­باشد.اطمینان داشته باشید که ماساژگر شما به طور کامل از وضعیت سلامت شما آگاه می ­باشد. چرا که افراد با برخی از بیماری­ ها نباید تحت ماساژ تایلندی قرار بگیرند.
در هر مرحله اگر احساس ناراحتی کردید، ماساژگر خود را آگاه سازید.

 

هر چند وقت یک بار می توان ماساژ تایلندی گرفت؟

بعد از ماساژ تایلندی، فرد ممکن است احساس راحتی کند. با این حال، آن ها باید به خاطر داشته باشند که ماهیچه هایشان کار کرده، کشش و تکان خورده بودند. بعد از ماساژ تایلندی، فرد باید استراحت کند و مقدار زیادی آب بنوشد.هیچ راهنمایی برای این که فرد هر چند وقت یک بار باید ماساژ تایلندی دریافت کند، وجود ندارد.مردم باید به بدنشان گوش کنند و متناسب با آن، تصمیم بگیرند. اگر کسی بخواهد روی یک ناحیه خاص از بدن خود تمرکز کند، آن ها می توانند با یک درمانگر ماساژ برای برنامه ریزی جلسات منظم صحبت کنند تا زمانی که از نتایج راضی شوند.

 

آیا ماساژ تایلندی دردناک است؟ | انواع ماساژ تایلندی | شرایط قبل و بعد ماساژ تایلندی

آموزش ماساژ تایلندی,انواع ماساژ تایلندی,انواع ماساژ ریلکسی, راهای درمان ماساژ تایلندی,سایت ماساژ تایلندی, سایت ماساژ های ایرانی,عوارض ماساژ تایلندی,فواید ماساژ تایلندی,فواید ماساژ ریلکسی,مرکز سلامتی ماساژ

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *