ماساژ دیپ تیشو

256

ماساژ دیپ تیشو

فواید ماساژ دیپ تیشو و بافت عمیق

همه کسانی که سر رشته‌ای در ماساژ دارند با ماساژ بافت عمیق یا همان ماساژ دیپ تیشو آشنا هستند. ماساژ دیپ تیشو یکی از انواع ماساژهایی است که در ماساژ درمانی از آن بهره برده می‌شود.

این نوع ماساژ با استفاده از فشارهای درونی و ضربه‌های آرام به لایه‌های پایینی عضلات (بافت‌های همبند و عضلات اطراف) نفوذ می‌کند.

از این نوع ماساژ برای درمان دردهای مزمن و دردهای ناحیه‌های مختلف بدن مانند گردن، کمر، عضلات پا و دردهای شانه‌ای بهره برده می‌شود.

آیا ماساژ دیپ تیشو درد آور است؟

احساس درد به این دلیل است که این ماساژ بر روی بافت‌های دارای تنش و گرفته و همچنین بافت‌های زخم انجام می‌شود و احساس درد هم کاملاً طبیعی است.

اگر در هنگام ماساژ احساس درد می‌کنید حتما این قضیه را با درمانگر خود در میان بگذارید. وی‌ می‌تواند تکنیک‌های مختلف را با میزان درد شما تنظیم کند.

چه کسانی نباید  ماساژ دیپ تیشو را انجام دهند؟

به صورت کلی کسانی که لخته خون دارند و یا در معرض لخته‌شدن خون هستند نباید ماساژ را بدون مشورت پزشک انجام دهند.

اگر اخیراً جراحی در بدن خود انجام داده‌اید و یا به شیمی درمانی مراجعه کرده‌اید و یا حتی اشعه دیگری وارد بدن شما شده است قبل از انجام ماساژ حتما به پزشک خود مراجعه کرده و از او اجازه بگیرید.

تفاوت دو سبک سوئدی و دیپ تیشو:

در میزان فشاری است که به بدن ماساژ گیرنده اعمال می شود. در سبک دیپ تیشو (Deep Tissue) یا ماساژ عمیق بافت، فشار عمیق تری نسبت به سبک سوئدی اعمال شده و باعث رهایی عضلات از تنش می شود.

 

درخواست رزرو ماساژ
8 + 3 =