ماساژ لاغری

220

ماساژ لاغری

بهترين روغن ماساژ لاغری

 

 

هيچ روغن لاغری نسبت به ديگری برتری ندارد و اگر روغنی نسبت به ديگری در ميان مردم محبوب است به خاطر تبليغات محيطی و تلويزيونی و ساير تبليغاتی است كه اذهان مردم و مشتريان را مورد هدف قرار می‌دهند.

 

هر روغن خواص به خصوصی دارد؛ به طور مثال، روغن زيتون برای پوست خشك و روغن بادام برای پوست مرطوب مفيد است. در ماساژ سوئدی، بايد دستان شما به راحتی روی اندام بدن حركت كند؛ به همین علت روغن بادام يا روغن نارگيل، بهترين روغن‌‌ها برای ماساژ سوئدی محسوب می‌شوند.

 

 

● چاقی های مختلف؛ ماساژهای مختلف

 

 

کاهش وزن و لاغری

با توجه به انواع دفرمگی ها و انواع چاقی ها، در مورد نوع ماساژهای فرد و مدت زمانی که به ماساژ احتیاج دارد، تصمیم می گیرند.

مثلا اگر شکم ۲ مراجعه کننده به یک اندازه بزرگ باشد اما شکم یکی فوق العاده شل و ژله ای بوده و دیگری شکمش سفت باشد،

ماساژهای شان متفاوت خواهد بود زیرا به گفته توانگری، یک شکم شل، علاوه بر لاغری، باید ماهیچه هایش هم شکل بگیرند اما یک شکم سفت برای لاغر شدن، باید چربی هایش کمی نرم شود تا بتوان به لاغری اش کمک کرد.

 

 

البته این نرم شدن چربی ها، نباید منجر به شل شدن بدن فرد شود؛ اتفاقی که رژیم لاغری به تنهایی، باعث آن می شود. در واقع بسیاری افراد بعد از کاهش وزن های زیاد، دچار شل شدن و افتادگی عضلات می شوند که همین امر آن ها را بیش از پیش افسرده می کند.

 

 

آموزش ماساژ لاغری

 

 

ماساژ، روشی برای تمدد اعصاب و به دست آوردن آرامش است و امروزه بسياری از مردم به انجام آن تمايل دارند. ماساژ لاغری يكی از روش‌های كاهش وزن به حساب می‌آید که می‌توانید در کنار سایر روش‌های جانبی از آن بهره‌مند شوید.

 

بسياری از كلينيک‌های درمانی با ماساژ لاغری، می‌توانند افراد علاقمند به لاغری را خوش اندام كرده و از اضافه وزن آن‌ها جلوگيری كنند.

 

 

 

● هم تقویت عضلات، هم کاهش وزن

 

 

کارشناسان کلوپ ماساژ ایران، در بخش ماساژ لاغری علاوه بر لاغر شدن فرد، برای تقویت و سفت شدن عضلات نواحی مختلف بدن هم تلاش می کنند.

 

در این تکنیک ها، مشکلات زمینه ای پوست از جمله سلولیت هم درمان می شود؛ کارشناسان این مرکز برای درمان این بیماری و دفع سموم از بدن و نیز حرکت دادن سموم به سمت غدد لنفاوی و در نهایت تخلیه شان از بدن، از تکنیک هایی مانند «تخلیه لنف»، «سراندن» یا «مالشی» بیش از سایر تکنیک های متداول استفاده می کنند.

 

 

 

● چرا چاقی موضعی؟

 

 

بعضی از افراد هستند که تنها در برخی از نقاط بدن چاق هستند؛ مثلا بعضی از خانم ها که اندام متناسبی داشته و سال هاست ورزش می کنند، در ناحیه پهلو یا بازو و…

چربی هایی دارند که سال هاست جاخوش کرده اند و با هیچ ورزش و رژیمی از بین نمی روند! این جاست که آشنایی با انواع چربی ها به کار می آید: چربی های سفید و چربی های قهوه ای.

 

 

● چند جلسه ماساژ کارساز است؟

 

 

بدن ها با هم متفاوت هستند؛ چربی ها، میزان هورمون ها، بیماری های زمینه ای، آمادگی جسمانی و… همه و همه باعث تفاوت در شرایط مراجعه کنندگان می شود.

 

بنابراین حتی اگر ۲ خانم یا ۲ آقا، وزن و قد یکسانی داشته و نواحی تجمع چربی در بدن شان یکسان هم باشد، باز نباید توقع داشته باشند که در یک مدت زمان یکسان به نتیجه مشابه هم دست پیدا کنند.

 

درخواست رزرو ماساژ
8 + 9 =