ماساژ ریلکسی

250

ماساژ ریلکسی

فواید ماساژ ریلکسی

ریکلسی، ماساژی برای تمام نقاط بدن است که از فشار، نوازش و مالش پوست جهت آرامش و ریلکس شدن استفاده می‌شود.

ماساژهای ریکلسی سبک‌های مختلفی دارند که تاثیرات و فواید بخصوصی را برای بدن دارند. اصلی‌ترین تاثیر آن ایجاد احساس ریلکسیشن می‌باشد. در این مقاله قصد داریم فواید ماساژ ریلکسی را برای شما برشماریم.

مهم‌ترین فواید ماساژ ریلکسی

همانطور که از نام این ماساژ مشخص است، بیشتر برای رسیدن به آرامش کاربرد دارد. فواید ماساژ ریکلسی نیز همانند سایر روش‌های ماساژ متعدد است. این ماساژ استرس و تنش عظلات را کاهش می‌دهد و با این کار احساس خوبی به فرد تحت ماساژ می‌دهد.

ماساژ ریلکسی گردش خون را بهبود می‌بخشد و در نتیجه باعث می‌شود اندام‌ها و پوست شما اکسیژن بیشتری دریافت می‌کند. همچنین ماساژ ریلکسی سموم را از بدن دفع می‌کند و به روند جریان خواب کمک می‌کند. در ادامه به طور مفصل اصلی‌ترین فواید ماساژ ریلکسی را مشاهده می‌کنید.

فلسفه آرامش یافتن در ماساژ

براستی چرا تکنیک های ساده ماساژ اینقدر در افزایش آرامش انسان نقش دارد .

دلیل آن بسیار ساده است .آدمی از جسم و روان تشکیل شده است و بدون یک کدام از این موارد دیگر نمی توان انسان کاملی بود . هزاران سال است که اساتید از دوران کهن تا پزشکان امروزی به ارتباط تنگاتنگ جسم و روان اشاره داشته اند و این دو را از هم جدا نمی سازند .

بسیاری از امراض و اتفاقات روانی ما از تحت  فشار قرار دادن جسم مان به وجود می آیند و در مقابل فردی که روان نا آرامی داشته باشد هیچ علم و تجهیزات پزشکی نمی تواند جسم را از گزند آسیب های طولانی مدت آن دور نگه دارد …

از این روست که ماساژ با قابلیت های بسیار خاص خود می تواند جسم را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و تعادل خدادای و طبیعی آن را برگرداند …

انواع ماساژهای ریکلسی کدامند؟

ماساژ سوئدی
ماساژ تایلندی
ماساژ آیورودا
ماساژ سنگ داغ

 

درخواست رزرو ماساژ
1 + 1 =